Importit të shpejtë dhe të lehtë të Mail dosjeve Window email për Outlook

Windows Mail tek Outlook është një konvertim të shpejtë dhe të fuqishme që do t'ju ndihmojë importuar mesazhe email ruajtur nga Windows Live Mail tek Microsoft Outlook. I softuerëve mbështet transferimin e të dhënave nga. EML, .Msg, .VCF dhe. Fotografi DAT e formatit TNEF në format të pronarit MS Outlook për PDT.

Lexo më shumë

Migrojnë nga Windows Live Mail tek Outlook

Windows Mail Converter Outlook do të lehtë të merret me konvertimin e skedarëve email ruajtur në (të tilla si. EML, .Msg, .EMLX dhe DTA (TNEF)) në Outlook, Formate msg dhe të tjera.

Lexo më shumë

Designed për të gjithë

Windows Mail Converter sportive një ndërfaqe multi-gjuhën përdoruesit me anglisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Italian, Spanjisht, Portugalisht, Holandez, Suedez, Pako daneze dhe japoneze gjuhës.

Lexo më shumë

Të plotë 64-bit Mbështetje

Windows Mail Converter për Outlook punon në 64- dhe 32-bit edicionet e MS Outlook dhe mbështet një numër të versioneve të saj, duke përfshirë Outlook 2000, 2002, 2003, 2007 dhe 2010.

Disa modes përpunimit

Jo vetëm do të Windows-Mail tek Outlook Converter konvertohet email tuaj, por gjithashtu do të kthehet në dosje në hard drive tuaj në dosje Outlook. I softuerëve mbështet të importuar me profilin e prezgjedhur Outlook PST, një file jetimë PDT ose sapo krijuar fotografi PDT.

Lexo më shumë

Dhe Më shumë…

Karakteristika të tjera përfshijnë të dobishme:

Lexo më shumë

Kush jemi ne?

Ne jemi një grup profesionistësh me vjet eksperiencë në industrinë e zhvillimit të softuerit, Kompania jonë është e angazhuar për krijimin e user-friendly, mjete të besueshme dhe shumë të fokusuara në software që në mënyrë efikase të zgjidhur problemet e përdoruesve brenda një harku kohor minimal.

Na Kontaktoni

Feedback Customer

I blerë Windows-Mail tuaj për Outlook Converter, dhe ai e bëri pikërisht atë që ju tha se do të.
Kjo ishte më shpejt se parafytyruar të gjitha hapat e unë e bëri më poshtë (me pengesa Microsoft paraqitur në çdo fazë).
Faleminderit për të gjithë ndihmën tuaj.

David Barr

Kërkesa juaj lejohet lehtë mua për të importuar mijëra e-mail nga burime të tjera në Microsoft Outlook. Unë e nevojshme për të krijuar një skedar të plotë PDT nga burime të shumta dhe aplikimin tuaj e bëri të përkryer dhe mashtrim effortlessly.

Jay Markanich

Software e bën një punë të madhe. Unë jam i kënaqur me aftësinë e tij për të bërë gabim pa shndërrimin e EML për PDT fotografi nga Windows Live Mail për dosjet Outlook Microsoft.

Mark Engel

Software juaj ruajtur më shumë kohë dhe përkeqësimi. Miku im kishte qenë duke përdorur Windows Live Mail dhe kishte mijëra e-mail në dhjetëra dosje rreth 6 GB të gjithë së bashku. Perspektiven e importimit te tërë këtë tollovi në Outlook ishte edhe e frikshme dhe të dëshpëruar, pasi ndërtuar në konvertim Outlook ia zunë frymën në 2 GB. Kam arritur ku Mail Window live ruan fotografi dhe dosjet email në file të sistemit, dhe software i mori nga atje.

Conrad Tillman

Produkti juaj është shumë i dobishëm dhe unë kam qenë për të punuar shumë produktive. Rezultatet ishin pa gabime dhe unë nuk kishte asnjë crashes. Para se të kishte gjetur atë, Unë isha mërzitur në mënyrë disa produkte të tjera më pak të përshtatshme dhe më të shtrenjta. Kështu që unë mund të rekomandojë kompaninë tuaj me një ndërgjegje të mirë.

Robert Mann Dettingen